Wie werkt er in ons gemeenschapscentrum

Leander Fonteyn

Centrumverantwoordelijke

02/422.00.13

leander.fonteyn@vgc.be

Grietkin De Mulder

Cultuurmedewerker

02/422.00.14

grietkin.demulder@vgc.be

Jill Tersago

Medewerker communicatie

02/422.00.15

jill.tersago@vgc.be

Ann Claes

Boekhouding en personeelszaken

02/422.00.17

ann.claes@vgc.be

Karine Uyttenhove

Layout en promotie

02/422.00.16

karine.uyttenhove@vgc.be

Lily De Staercke

Onthaal en zaalreservatie

02/422.00.11

lily.destaercke@vgc.be

Roland Depauw

Onderhoud

02/422.00.11

roland.depauw@vgc.be

Marcel Declercq

Technieker

0475869692

marcel.declercq@vgc.be

Turkan Ozkaymakoglu

Onderhoud

turkan.ozkaymakoglu@vgc.be

Oumar Bah

Huisbewaarder

0465 91 47 99 (enkel noodgevallen)

Yazan Rajab

Onthaal en zaalreservatie

02/422.00.11

yazan.rajab@vgc.be